SemExperts

Розробка сайтів з повним пакетом функціоналу
Максимальні характеристики ефективності ресурсу

Створення

Далі

Якими якостями відрізняються наші сайти

01

Адаптивність

Правильне відображення контенту в будь-яких ОС та різних браузерах. Якщо адаптивність виконана не грамотно або не виконана зовсім, то власник сайту ризикує втратити до 50% трафіку. Вона робить портал зручним для користувачів.

img
02

Висока швидкість завантаження

Базова конкурентна перевага і найдоступніший спосіб виділити його в низці аналогічних майданчиків. За факторами, що формують споживче перевагу, цей параметр стоїть на 2-му місці після безпеки. Згідно зі статистикою, половина споживачів залишає інтернет-магазин, якщо час завантаження більше 3 секунд.

img
03

Компактність

Візуальна та технічна «дружність сайту користувачеві». Грамотна ергономіка не втомлює користувача, як би довго він не перебував на майданчику. Вона сприяє органічному та повному сприйняттю інформації.

img
04

Фірмовий дизайн

Найкращий спосіб створення образу компанії. На впізнаваність бренду працюють усі візуальні елементи у єдиному корпоративному форматі.

img
05

Кросбраузерність

Правильна верстка сайту забезпечить гранично точне відображення в кількох браузерах. Якщо власник заздалегідь подбав про кросбраузерність проекту, то працювати з ним буде комфортно і в Chrome, і FireFox, і в Safari і т.д.

img
06

Сучасні системи керування сайтом (CMS)

Система CMS дає можливість коригувати фактичний зміст сайту, керувати налаштуваннями, додавати та видаляти фото- та відеоматеріали.

img

Отримайте компетентну консультацію на вибір інструментів просування вашого сайту

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

З намипрацюють

img
img
img
img
img
img
img